O NAS

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Oferujemy kompleksowe usługi spawalnicze oraz ślusarskie. Spawamy konstrukcje ze stali czarnej, aluminium oraz stali nierdzewnej.

Każdy spaw, każda przykręcona śruba, każdy wykonany szlif – wykonujemy z taką samą najwyższą precyzją, aby estetyka produktu powaliła innych na kolana.

NASZA PASJA

Każdy projekt traktujemy jako ten „pierwszy”, którym moglibyśmy się popisać lub pochwalić. To po prostu nasza pasja – coś co bardzo lubimy, więc oddajemy się temu w całości. Efektem jest wysokiej jakości produkt, który otrzymuje Klient.

PROFESJONALIZM 100%
PRECYZJA 100%
PRZYJAZNOŚĆ 100%
TERMINOWOŚĆ 100%
NIEZAWODNOŚĆ 100%
ESTETYKA 100%

JAK PRACUJEMY?

Każdy projekt wykonujemy w odpowiedniej sekwencji, tak, aby wszystko było dopracowane i „dopięte na ostatni guzik” zanim finalny produkt trafi do Klienta.

KONTAKT Z KLIENTEM

Dbamy o to, aby Klient dokładnie opisał w jaki sposób widzi finalny produkt. Staramy się zrozumieć i zinterpretować jego wymagania tak, aby produkt ten był takim, jak ten planowany.

PRZYGOTOWANIE OFERTY

Każdy Klient otrzymuje od nas przygotowaną dla jego wymagań ofertę. Jest ona spersonalizowana i ukierunkowana na oczekiwania podmiotu zamawiającego.

PROJEKT

Dobry plan daje wiele korzyści: łatwiej podjąć dalsze działania oraz skupić się na wykonywaniu poszczególnych części. Każdą realizację opieramy na rzeczowym projekcie.

KONSULTACJA – AKCEPTACJA

Jeżeli Klient zgłasza jakieś sugestie dotyczące projektu, zawsze staramy się dostosować go do jego potrzeb, doradzamy również w kwestiach technicznych i opłacalności.

WYKONANIE-PRODUKCJA

Ten etap jest szczególnie ważny dla całości projektu. Kadra naszych pracowników dba o to, aby każdy najmniejszy element był wykonany z należytą precyzją.

ODBIÓR I SPRZEDAŻ

Finalizacja transakcji i przekazanie produktu Klientowi jest uwieńczeniem naszej współpracy. Staramy się zawsze nie tracić relacji z naszymi stałymi klientami – zapraszamy do kontaktu.

NASI KLIENCI

Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo oraz fachowość świadczonych przez nas usług.

Skupiamy liczne grono specjalistów zapewniających każdej firmie, jak i indywidualnym klientom, kompleksową i profesjonalną obsługę. Dbamy o to, aby każdy Klient był zadowolony z wykonywanych przez nas usług i produktów. Nawet jeżeli nie jesteś jeszcze naszym Klientem, a masz jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu.

MY W LICZBACH

Zdobywane przez nas doświadczenie daje jeszcze większą motywację i siłę, która pozwala tworzyć i udoskonalać nasze produkty.

0t
stali czarnej
0t
stali nierdzewnej
0kg
drutu spawalniczego
0mb
rurociągu