O NAS

Armatki śnieżne WELDERSTAL SNOW to owoc bardzo wielu godzin spędzonych podczas projektowania, udoskonalania i eksploatacji. Naszym marzeniem było stworzyć produkt, który spełni oczekiwania Klientów.

Nasza oferta zawiera profesjonalne armatki śnieżne, serwis i remonty sprzętu zaplecza stoku narciarskiego. Każdy produkt obejmujemy gwarancją i serwisem.Ponadto możemy zbudować armatkę lub pompownię od podstaw, wedle życzenia klienta.

Już na etapie projektowania przykładamy wiele uwagi na szczegóły, których być może nie zauważysz podczas codziennej eksploatacji, jednak odgrywają one kluczową rolę dla produktu finalnego.

Jesteśmy przekonani, że nasze rozwiązania sprawdzają się na co dzień – przed każdorazowym montażem bardzo skrupulatnie testujemy i sprawdzamy produkt.

Armatki tworzymy z zamiłowania do śniegu. Każde urządzenie jest traktowane jak unikatowe, dzięki czemu produkt wykonany jest na najwyższym poziomie.

Każde urządzenie wykonujemy w odpowiedniej sekwencji, tak, aby wszystko było dopracowane i “dopięte na ostatni guzik” zanim finalny produkt trafi do Klienta.

PROFESJONALIZM 100%
PRECYZJA 100%
PRZYJAZNOŚĆ 100%
TERMINOWOŚĆ 100%
NIEZAWODNOŚĆ 100%
ESTETYKA 100%

Tworzymy produkty na miarę Twoich potrzeb

ETAPY WSPÓŁPRACY

Kontakt z klientem

Dbamy o to, aby Klient dokładnie opisał w jaki sposób widzi finalny produkt. Staramy się zrozumieć i  interpretować jego wymagania tak, aby produkt ten był takim, jak ten planowany.

Przygotowanie oferty

Każdy Klient otrzymuje od nas przygotowaną dla jego wymagań ofertę. Jest ona spersonalizowana i ukierunkowana na oczekiwania podmiotu zamawiającego.

Projekt

Dobry plan daje wiele korzyści: łatwiej podjąć dalsze działania oraz skupić się na wykonywaniu poszczególnych części. Każdą realizację opieramy na rzeczowym projekcie.

Konsultacja – akceptacja

Jeżeli Klient zgłasza jakieś sugestie dotyczące projektu, zawsze staramy się dostosować go do jego potrzeb, doradzamy również w kwestiach technicznych i opłacalności.

Wykonanie – produkcja

Ten etap jest szczególnie ważny dla całości projektu. Kadra naszych pracowników dba o to, aby każdy najmniejszy element był wykonany z należytą precyzją.

Odbiór i sprzedaż

Finalizacja transakcji i przekazanie produktu Klientowi jest uwieńczeniem naszej współpracy. Staramy się zawsze nie tracić relacji z naszymi stałymi klientami – zapraszamy do kontaktu.

Nasi klienci

Poprzez współpracę z odpowiednimi podmiotami zapewniamy naszym Klientom maksymalne bezpieczeństwo oraz fachowość świadczonych przez nas usług.

Skupiamy liczne grono specjalistów zapewniających każdej firmie, jak i indywidualnym klientom, kompleksową i profesjonalną obsługę. Dbamy o to, aby każdy Klient był zadowolony z wykonywanych przez nas usług i produktów. Nawet jeżeli nie jesteś jeszcze naszym Klientem, a masz jakieś pytania – zapraszamy do kontaktu.

Zdobywane przez nas doświadczenie daje jeszcze większą motywację i siłę, która pozwala tworzyć i udoskonalać nasze produkty.

MY W LICZBACH

0t
stali czarnej
0t
stali nierdzewnej
0kg
drutu spawalniczego
0mb
rurociągu
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ